Elmontex

Hotelový dům

Hotelový dům Elmontex

Hotelový dům Elmontex se nachází v klidném prostředí Ostravy-Hrabůvky. Účelně zařízené pokoje zajišťují svým hostům veškeré pohodlí za nízkou cenu. Hotelová restaurace přímo v budově nabízí vynikající kuchyni. Pro uzavřenou společnost máme k dispozici tři salónky. Ubytování zajišťujeme po celý rok jak firmám, tak i jednotlivcům. Hotel je vhodný pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt.

Nacházíme se v blízkosti Bělského lesa, kde je možnost sportovat, jezdit na kole po vyznačených cyklostezkách, bruslit. V Bělském lese je taky areál minigolfu. Nedaleko našeho hotelu byl nedávno otevřen Aquapark Ostrava-Jih.

Hotelová restaurace, včetně kuchyně, je kompletně zmodernizována v roce 2018, navíc jsme pro naše hosty vybudovali vlastní minipivovar s výbornými domácími pivy. V rámci modernizace byl vybudován pro vyšší komfort i výtah pro klienty s omezenou pohyblivostí. Nová restaurace AERO má kapacitu 70 míst. Nabízíme i možnost rezervace hotelových salónků, pro uzavřenou společnost. Salónky jsou plně klimatizované, vhodné pro konání společenských akcí, jako jsou svatby, promoce, rodinné oslavy, ale i firemní večírky, rauty apod. Salónky jsou tři, s kapacitou pro 18, 24 nebo 60 osob. Výhodou je možnost ubytování přímo v hotelovém domě.

Denní menu (PDF)

Ubytování

  • 24 jednolůžkových pokojů
  • 24 dvoulůžkových pokojů
  • 12 apartmánů

Standardní pokoje jsou vybaveny základním zařízením (postele, židle, stůl, noční stolek, skříň) a na každém pokoji je telefonní linka. Sociální zařízení jsou společná vždy pro dva pokoje.
Ceny za ubytování:

1 osoba / 30 dní 5484,-Kč
1 osoba / noc 400,-Kč
2 osoby / noc 650,-Kč
přistýlka / noc 250,-Kč

Apartmán je navíc vybaven televizí, lednicí, kobercem, sedací soupravou a má své vlastní sociální zařízení.
Ceny za ubytování v apartmánech:

Klasik 800,-Kč
Premium 1100,-Kč
Luxorior / 1 osoba 650,-Kč
2 osoby 1100,-Kč
15 nocí 5484,-Kč

Hotelový dům je otevřen non-stop. Na recepci nabízíme drobný prodej a vedle recepce je telefonní automat na mince. Hotel má vlastní, kamerově hlídané parkoviště. Ubytování je vhodné pro pracovníky na služebních cestách, turisty i pro ubytování dlouhodobějšího charakteru.

Za ubytování se platí hotově, po dohodě je možno platit i fakturou.

Možnosti spojení

MHD zastávka Úmob Jih je vzdálená asi 150 m od hotelového domu. Z nádraží Ostrava-Svinov se k hotelovému domu dopravíte tramvají č. 17, směr Dubina. Z hlavního nádraží (Ostrava - Přívoz) pak tramvají č. 2, s přestupem ve Vítkovicích na Mírovém náměstí na tramvaj č. 12, směr Dubina.

Kontakt

Edisonova 795/88
700 30 Ostrava-Hrabůvka
Recepce - tel.: +420 596 780 778
Fax: +420 596 780 779
E-mail: recepce@elmontex.cz

© 2008 Elmontex a.s. - elmontex@elmontex.cz
Realizace webu: MWSolutions