menu close


Elmontex

Hotel **

Hotel ** Elmontex s restaurací AERO s místním minipivovarem, wellness AERO

Hotel** Elmontex se nachází v klidném prostředí Ostravy – Hrabůvky s výbornou dostupností městskou hromadnou dopravou. Hotel má vlastní kamerově hlídané parkoviště pro osobní automobily, včetně parkovacího místa pro autobus. Tři minuty chůze od hotelu je zastávka tramvají, které Vás za pár minut dovezou do centra města, všechna ostravská nádraží a zajímavá místa v okolí. V blízkosti je Městský stadion Ostrava – Vítkovice a hala Ostravar Aréna. A také Bělský les s možností sportovat jezdit na kole po vyznačených cyklostezkách, nebo bruslit. Nachází se zde i areál minigolfu a Aquapark Ostrava – Jih.

Nechejte se inspirovat našimi tipy, které budou lákat na výlety. Snad nikde nenajdete tolik pozoruhodných památek jako v Ostravě. Rozhlédněte se po nich třeba z haldy Ema nebo z vyhlídkové věže Nová radnice. Vedle dolu Michal a Hornického muzea v areálu Landek parku si zaslouží pozornost bývalý průmyslový areál Dolních Vítkovic. Kdo má raději procházky po přírodě ocení tipy na rozhledny a naučné stezky. Nedaleko najdete v krásném prostředí lužního lesa u slepého ramene Odry i přírodní rezervaci Rezavku.

Hotelová recepce je otevřena 24 hod. s akceptováním platebních karet. Na recepci nabízíme drobný prodej cukrovinek , drogistického zboží, cigaret, nealkoholických i alkoholických nápojů i s možností zakoupení našich pivních produktů z našeho vlastního minipivovaru a to v dárkových a reprezentativních baleních. V suterénu Hotelu, umístěného přímo v našem minipivovaru můžete navštívit nově otevřené Wellness Aero, kde je možné si rezervovat proceduru pivních lázní ve vířivce, saunováním společně s vašim ubytováním. Hotelová recepce nabízí úschovnu zavazadel, služby praní prádla naši smluvní prádelnou. Wifi připojení.

Součástí hotelu je i v nově zrekonstruována restaurace AERO s místním minipivovarem s kapacitou míst až 70 míst s venkovní terasou a dětským hřištěm. V době oběda nabízíme oblíbené polední menu, nebo si hosté mohou vybírat i ze stálého jídelního lístku a nápojového lístku s mnoha druhy výborných domácích piv. Nabízíme i možnost rezervace plně klimatizovaných hotelových salónků, pro uzavřenou společnost s kapacitou 18, 24 nebo 60 osob. Vhodné pro konání společenských akcí jakou jsou svatby, promoce, rodinné oslavy, ale i firemní večírky.

Typologie pokojů

Standardní pokoje dělíme na standardní suity a na vícelůžkové pokoje viz fotografie jsou vybaveny základním zařízením (postele, židle, stůl, tv, noční stolek, skříň). Sociální zařízení ve vícelůžkových pokojích jsou společná vždy pro dva pokoje. Suity mají svá vlastní sociální zařízení.


Ceny za ubytování ve standartních pokojích:

1 osoba / noc
400,-Kč

Ceny za ubytování ve suitách:

Suita Premium je vybavena televizí, lednicí, kobercem, sedací soupravou a má své vlastní sociální zařízení.

2 osoby / Premium
1100,-Kč

Ceny za ubytování v jednolůžkových pokojích

1 osoba / Premium 1L
650,-Kč

Již neposkytujeme nadále ubytování pro nové zájemce v rámci dlouhodobých ubytování pro fyzické osoby, pouze poskytujeme ubytování firmám pro své zaměstnance v rámci dlouhodobých pobytů za cenu 6000,-Kč/ měsíc.

Firmám, sportovním klubům a pořadatelským subjektům poskytujeme množstevní slevy při dlouhodobém ubytování zaměstnanců, koordinačních pracovníků, pracovníků na služebních cestách managementu, sportovců, dětských sportovních klubů, hudebních a jiných organizací.

Kapacita ubytování

  • 6 jednolůžkových pokojů
  • 21 vícelůžkových pokojů
  • 12 suite (ložnice s obývacím pokojem)

Celkem pro 111 osob

Ceny aktuálně k datumu za ubytování 1.6.2022.

Možnosti spojení

MHD zastávka Úmob Jih je vzdálená asi 150 m od hotelového domu. Z nádraží Ostrava-Svinov se k hotelovému domu dopravíte tramvají č. 17, směr Dubina. Z hlavního nádraží (Ostrava - Přívoz) pak tramvají č. 2, s přestupem ve Vítkovicích na Mírovém náměstí na tramvaj č. 12, směr Dubina.

Kontakt

Edisonova 795/88
700 30 Ostrava-Hrabůvka
Recepce - tel.: +420 596 780 778
Fax: +420 596 780 779
E-mail: recepce@elmontex.cz

© 2008, 2022 Elmontex a.s. - elmontex@elmontex.cz
Realizace webu: MWSolutions